22 Aralık 2011 Perşembe

Robomore

Hamza Öztaş Share:

Image Hosted by ImageShack.us
Bünyesinde çeşitli robot ve roboticle ilgili pek çok şey  barındıran, Mekatronik, robotik, arduino, arduino eğitimleri, çeşitli robot türleri, robotic malzemeler, insansız hava taşıtları,helikopter çeşitleri, otonom taşıtlar, havadan görüntüleme, elektronik prototipleme ve ar-ge, mühendislik eğitimi veren bir mühendislik şirketi. Şirket arduino programlama dilinin Tükiye Distribütörlüğünü almış ciddi anlamda hizmet veren bir şirket. Bünyesinde çeşitli robotların satışı mevcut, ve her türlü robot malzemesi bulunmakta ve Arduino eğitimiyle ilgili çok güzel dökümanlar bulunuyor, bende sürekli takip etmeye çalışıyorum ve arduino programlama diliyle ilgilenen arkadaşların çok güzel bilgiler bulabileceği bir yer. Robotic malzeme alacak olnlar yada arduino programlama dili öğrenmek isteyenler  için faydalı olacak bir site tavsiye edilir....


Image Hosted by ImageShack.us

Robonik Mekatronik Teknolojileri : Mühendislik eğitimi, PCB tasarımı gibi elektronik prototipleme ve Ar-Ge çalışmalarını en başarılı şekilde sizler için yürütmeyi hedefler.
Roboloji :Akademisyenler, öğrenciler ve hobi kullanıcıları için Türkçe teknik bilgi, döküman, uygulama notu gibi eğitim dökümanlarının ve uygulamalarının geliştirilmesi ve sizlere sunmayı hedefler.
Robomore :Robotik, mekatronik, insansız hava taşıtı, insansı robotlar gibi gelişmiş teknoloji ürünlerini, Türkiye Cumhuriyeti bünyesindeki üniversiteler, eğitim kurumları, akademisyenler, öğrenciler ve hobi kullanıcılarına, fiyat performans ilişkisini en yüksek seviyede tutarak sizlere ulaştırmayı hedefler.
Image Hosted by ImageShack.us
Kaynak:(www.robomore.com)
Tarafından Yayınlandı >> Hamza Öztaş

Hamza Öztaş'ı google plus'ta takip etmek için Google'a tıklayın;
Google+.

0 yorum:

Get Updates in your Email
Complete the form below, and we'll send you our best of articles.

İletişim

© >> |
TOP