15 Şubat 2012 Çarşamba

14. Uluslararası Malzeme Sempozyumu -IMSP'2012- (10 - 12 Ekim 2012)

Hamza Öztaş Share:
Image Hosted by ImageShack.us

Pamukkale Üniversitesi olarak 1986 yılından beri her iki yılda bir Malzeme Sempozyumlarını düzenlemekteyiz. Ulusal ölçekte başladığımız Malzeme Sempozyumlarını 2004 yılından beri Uluslararası boyutta düzenlemeye çalışıyoruz. Malzeme Bilimi üzerine düzenlenen ve ülkemizde kabul görmüş Malzeme Sempozyumlarını her iki yılda bir düzenlemenin bilinci ve sorumluluğu içindeyiz.

Elbetteki Malzeme Sempozyumlarının bu şekilde gelenekselleşmesinde ve kurumsallaşmasında siz değerli Bilim insanlarının katkısını ve desteğini gözardı edemeyiz. Çok iyi biliyoruz ki bu sempozyumun 14. sü düzenleniyorsa bunun temel sebebi siz ve sizin değerli katkılarınızdır. Aynı katkıyı bundan sonrada vereceğinize olan inanç ve güvenimiz bizi bu sempozyumları düzenlemeye motive eden asıl güçtür.

14. Uluslararası Malzeme Sempozyumu (IMSP'2012)'a bildiri özeti ve sonrasında bildiri tam metni kabulleri web sayfamızdan online olarak kabul edilecektir. Bu sebeple bildiri gönderecek herbir yazarın öncelikle bir kullanıcı adı ve şifresi alarak kayıt olması gerekmektedir. Kayıt olunduktan sonra bu kullanıcı adı ve şifrenizle bildiri özetinizi tarafımıza online olarak gönderebileceksiniz. Bildiri gönderimi dışındaki tüm yazışmalarınızda imsp@pau.edu.tr e-mail adresini kullanınız.

Tarafından Yayınlandı >> Hamza Öztaş

Hamza Öztaş'ı google plus'ta takip etmek için Google'a tıklayın;
Google+.

0 yorum:

Get Updates in your Email
Complete the form below, and we'll send you our best of articles.

İletişim

© >> |
TOP