29 Şubat 2012 Çarşamba

4.Savunma Sanayii Günleri

Hamza Öztaş Share:
Image Hosted by ImageShack.us

4.Savunma Sanayii Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Teknolojileri Kulübü(Maktek) ve Makine Fakültesi Dekanlığı ortaklığıyla yürütülecek etkinlikten biri olan SAVUNMA SANAYİ GÜNLERİ’nin dördüncüsü 1-2 Mart 2012 tarihlerinde YTÜ Beşiktaş yerleşkesi oditoryum ve sergi salonunda gerçekleştirilecek. Daha önceki yıllarda adından çokça söz ettiren bu etkinliğe, sektörde nitelikli çalışmalar yapan öncü firmalar, sektöre bağlı kurum ve kuruluşlar katılacak.

Etkinlik  Türk savunma sanayinin gelecekteki yeri hakkında bilgi vermenin yanında, yurt çapında nitelikli Ar-Ge programları ile yerli teknoloji tabanlı savunma sanayi ürünlerini tanıtmayı amaçlıyor. Maktek daha önceki etkinliklerde olduğu gibi bu sene de katılımcıların yükselen beklentilerini karşılayacak bir organizasyona imza atmakta.

Etkinliğin hedef kitlesini özellikle Ar-Ge yoğunluklu çalışmalarda bulunan firmaları tanıyan ve ülkemizde ileri teknolojiye sahip ürünlerin üretilebileceğini gören, özgüven sahibi ve motivasyon kazanmış mühendislik öğrencileri oluşturuyor. 

Etkinliğe katılanlar savunma sanayinin teknolojik ve ekonomik önemi hakkında bilgi edinirken hazırlanacak sergide yerli savunma sanayi ürünlerini tanıma fırsatını bulacaklar.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Aselsan, TAI, Roketsan, Otokar, Tubitak, STM, FNSS başta olmak üzere savunmanın devlerinin ağırlandığı 4.SSG 1-2 Mart'ta Yıldız'da.

Image Hosted by ImageShack.us

Etkinliğe katılmak için kayıt formu doldurmak gerekiyor..
Kayıt formuna ulaşmak için tıklayın;
 
Kaynak:( http://www.yildiz.edu.tr )
Tarafından Yayınlandı >> Hamza Öztaş

Hamza Öztaş'ı google plus'ta takip etmek için Google'a tıklayın;
Google+.

0 yorum:

Get Updates in your Email
Complete the form below, and we'll send you our best of articles.

İletişim

© >> |
TOP